[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

טיול לאקוודור ואיי הגלאפגוס

14 יום / 12 לילות

אקוודור, אקוודור שוכנת על קו המשווה, שאף העניק לה את שמה. המדינה הקטנה מפורסמת בזכות איי הגלאפגוס השוכנים בסמוך, ומהווים בית לכמה ממיני החיות והצמחים הנדירים בעולם. כמו מדינות לטיניות אחרות, מתאפיינת גם אקוודור בשילוב תרבותי של יסודות מקומיים אינדיאניים, הגירה אירופית וצאצאי העבדים השחורים מאפריקה.

אקוודור היא הקטנה במדינות האנדים והנוחה ביותר לטיול. בירתה קיטו, ששמרה היטב על סגנונה הקולוניאלי, שוכנת בהרים במרכז המדינה, וממנה קל לנסוע לכל מקום כמעט ברחבי המדינה. מחוץ לקיטו, מציעה אקוודור כפרים מסורתיים, שווקים אינדיאניים ססגוניים, יערות גשם סבוכים, הרי געש אדירים, אגמים, מפלים ומעיינות חמים

 

Print Friendly, PDF & Email
 

יום 1 תל אביב – קיטו

המראה מנמל התעופה בן גוריון וטיסה דרך יעד באירופה לקיטו.

נחיתה בקיטו, מפגש עם נציגינו במקום, העברה לבית המלון.

מלון Plaza Grande hotel

 

יום 2, קיטו – הג'ונגל האמזוני (Coca)

http://www.sachalodge.com/4-day-3-night-program/

איסוף מבית המלון לשדה התעופה . טיסה פנימית לCoca  הממוקמת בלב הג'ונגל האמזוני .ארוחת צהריים בבית השייך ללודג' ולאחר הארוחה העברה למעגן הסירות, ויציאה לשייט של כשעתיים בסירות קנו ללודג'. עם ההגעה ללב הג'ונגל, הליכה של כ-30 דקות בלב הג'ונגל עד לאגם פילצ'וקוצ'ה. מפגש עם ילידי המקום אשר ילוו אתכם ללודג'. ההגעה בשעה 15:30-16:00 לערך. אפשרות לשחייה באגם , אשר מהווה ביתם של מינים רבים של חיות, רחצה לאחר הדרך הארוכה היא התרעננות נפלאה מהחום המשווני . תצפית מהמגדל על מיני בעלי הכנף האדיר שיש באזור . ביקור בבית הפרפרים עם מדריכי הטבע לצפייה במיני הציפורים הצבעוניים. ארוחת ערב ולינה בלודג'

לודג' Sacha Lodge  

 

יום 3, הג'ונגל האמזוני

בשעות הבוקר המוקדמות יציאה להליכה בלב הג'ונגל האמזוני, תצפית מהגשרים התלויים בנופים המרהיבים ותצפית על בעלי הכנף המגוונים והצבעוניים. בשמורה הפרטית של הלודג' קיימת מערכת גשרים תלוייה לאולאורך 275 מ' ובגובה 36 מ' . ההליכה על הגשרים מלווה במדריכי טבע מקומיים אשר יסבירו לכם על מיני הצמחים וצמחים רפואיים אשר משמים את הילידים באזור לאורך מאות שנים. ארוחת צהריים ולאחריה אפשרויות רבות של טיולים לבחירה. חזרה ללודג' בשייט בסירות קנו.

ארוחת ערב ולינה בלודג'

לודג' Sacha Lodge  

 

יום 4, הגו'נגל האמזוני

לאחר ארוחת הבוקר יציאה להליכה ולהכרות עם הילידים המקומיים . נלמד על העצים ועל האמונות השונות של הילידים. שייט בסירות קנו בביצה מקומית אשר מהווה ביתם של קיימנים, אנקונדות קפיוורות ועוד... בתום השייט הליכה לצד השני של האגם שם נוכל לפגוש את הקופים מקפצים בין העצים . מכאן אפשרות להליכה נוספת ברכגל או שייט בסירת קנו חזרה ללודג' לרחצה מרעננת באגם או מנוחה בערסל הפרטי שלכם במרפסת הפרטית שלכם. ארוחת ערב ולינה בלודג'

לודג' Sacha Lodge  

יום 5, הג'ונגל האמזוני – קיטו

לאחר ארוחת הבוקר עזיבת הלודג' ויציאה להליכה האחרונה בג'ונגל האמזוני

שייט בסירות קנו (שעתיים) חזרה לעיירת הג'ונגל קוקה. טיסה חזרה לקיטו. העברה לבית המלון . 

ערב: סיור ערב בעיר הקולוניאלית

מלון Plaza Grande hotel

 

 

 

 

יום 6 , אוטבאלו (L)

בשעות הבוקר נצא בנסיעה צפונה דרך האנדים לעיירה אוטבאלו בו מתקיים בימי שבת שוק אינדיאני ססגוני, ביום זה מגיעים כל האינדיאנים מכפרי האזור למכור את מרכולתם בשוק זה: פירות, בשר, ירקות, בדים, עבודות יד, ערסלים, בגדים, אריגות , תכשיטים קרמיקה כובעי "פנמה " מקוריים, פונצ'ו ועוד ועוד.הזדמנות נפלאה לקניות.

בתום הסיור נמשיך בנסיעה לעיירה Cotacachi   המתמחה בעורות: נעליים, מגפיים, בגדי עור מסוגננים, תיקים במחירים טובים . מומלץ מאוד לקניות.

חזרה לקיטו ללינה.

מלון Plaza Grande hotel

 

ימים 7-11 קיטו - איי גלפגוס

איסוף מבית המלון ונסיעה לשדה התעופה.

טיסה לאיי גלפגוס .

5 ימים / 4 לילות שייט באיי גלפגוס.

להלן לינק למסלול השייט באיי גלפגוס.

http://www.kleintours.com/en/serv/index.php?option=com_ktservicio&package=KPLG02

PASSENGERS INFORMATION: Complying with Galapagos National Park and Galapagos Government Council requirements, please fill out final rooming list and passengers´ information  exactly as shown in the passport athttp://www.gogalapagos.com/files/Passengers_information_form-INGALA.xls

יום 11 ,איי גלפגוס – קואנקה

נסיעה לשדה התעופה וטיסה לגואיאקיל.

נסיעה לשמורת הטבע Parque Nacional Cajas.השופע לגונות, חי וצומח ייחודיים

נמשיך בנסיעה לעיירה לקואנקה, העברה לבית המלון .

מלון Hotel Caravello  

 

יום 12 , קואנקה – ריובמבה

סיור בקואנקה. העיר השלישית בגודלה באקוודור, נוסדה ב- 1557 , ומפורסמת בבנייה הקולוניאלית היפה. שבה מבנים, כנסיות וכיכרות. העיר גם נחשבת למודרנית יחסית, ואפשר למצוא בה מסעדות, גלריות לאומנות, מוזיאונים , בתי קפה וברים מדליקים .

לינה בריובמבה Hosteria La Quinta  

 

יום 13 ריובמבה - בניוס

היום נצא בנסיעה ברכבת בדרך נוף מרהיבה דרך קניון "אף השטן" דרך כפרים אינדיאניים ציוריים, ארוחת צהריים נמשיך בנסיעה דרך רמות  האנדים האקוודורים. שם תוכלו להנות מהנוף המדהים במהלך נסיעה ברכבת" אף השטן ". נסיעה לבניוס העיירה נמצאת בשולי ובצילו של הר הגעש הפעיל טונגוראוהה  (Tungurahua). העיירה קיבלה את שמה בזכות המעיינות החמים הטבעיים שיש בה.

מלון La Floresta

 

יום 14 בניוס – קיטו – תל אביב

היום נסייר ב"מפל השטן" ונעבור ברכבל מעל קניון ל – Tarabita  .

נצא בנסיעה לעבר קיטו, בדרך נראה את הר הגעש קוטופקסי.עם גובה של 5,897 מטר, ופסגה יפה ומושלגת.

העברה לשדה התעופה וטיסה דרך אירופה לתל אביב .